Na Jaspisowym Szlaku

sklep z minerałami, kryształy, skamieniałości, kamienie szlachetne, lavastone
Lokalizacja
Wałbrzych
Termin 25.09.2021,
sobota 10:00 – 14:00
Ilość miejsc ograniczona:
20 osób
Koszt
bezpłatnie ( z okazji 2 rocznicy otwarcia firmy ).

Zapraszam na wyjątkowe oraz pasjonujące warsztaty z poszukiwania i rozpoznawania ciekawych skał osadowych oraz wulkanicznych, osobliwych struktur sedymentacyjnych i wiele innych. Tym razem będą to warsztaty geologiczne otwierające nowy cykl, o nazwie: GEOLOGIA NA SZLAKU. Warsztaty prowadzi wykwalifikowany geolog, doświadczony zbieracz minerałów.

PROGRAM WARSZTATÓW:
Podczas warsztatów nie tylko poznacie, ale sami – pod okiem geologa – weźmiecie udział w badaniach terenowych na prawdziwych stanowiskach geologicznych. Będzie okazja do pozyskania ciekawych okazów skał wulkanicznych oraz osadowych. Szczegóły warsztatów wraz z miejscem zbiórki zostaną rozesłane drogą mejlową zapisanym uczestnikom.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
Obowiązkowe obuwie terenowe, ulubione i sprawdzone, najlepiej pełne buty, o grubej, mocnej podeszwie. (sandały, klapki, japonki – nie biorą udziału w wyprawie), odpowiedni ubiór, bo trochę się ubrudzimy, a także dopasowany do warunków atmosferycznych, długie spodnie, (osobiście preferuję), niezależnie od pogody, rękawiczki ochronne (mogą być ogrodowe), plecaki, kartonowe lub plastikowe pudełka na zebrane okazy – po powrocie umieścicie w nich swoje okazy, zeszyt/notatnik oraz ołówek – dla chętnych, którzy chcieliby się nauczyć prowadzić notatnik terenowy. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą wody (minimum 1,5 litra wody na osobę).

NA CZAS WARSZTATÓW ZAPEWNIAM:
Woreczki strunowe na zebrane małe okazy, karteczki do opisywania okazów oraz gazety do zabezpieczenia okazów. Podczas tych warsztatów nie używamy młotków – nie ma takiej potrzeby.

NIE ZAPEWNIAM:
Ubezpieczenia NNW. Należy zapewnić sobie we własnym zakresie.

TRANSPORT:
We własnym zakresie. Podczas warsztatów poruszamy się własnymi autami.

Po warsztatach będzie można u mnie nabyć ciekawe i w dobrej cenie okazy z Dolnego Śląska oraz z innych regionów.

Share on facebook
Najbliższe wydarzenia
O wyprawach
Zobacz wszystkie relacje na FB

Zapisy

Michał Kwaśnik Lavastone
51-140 Wrocław, ul. Nabielaka 17a
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 4339 6282

+48 661 779 381
lavastone.office@gmail.com

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz w polityce prywatności.

sklep z minerałami, warsztaty geoedukacyjne, geologia, wykłady, wycieczki, pilot wycieczek, lavastone

Kontakt

Michał Kwaśnik
661 779 381
lavastone.office@gmail.com

Lavastone WhatsApp
Wysłano do LAvastone