lavastone

CENNIK

…….

Cennik Lavastone

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczna cena zależy od ilości osób, czasu trwania, pomocy dydaktycznych i lokalizacji.

Na czas warsztatów zapewniam sprzęt do poszukiwań: młotki, grabki, woreczki oraz metryczki na zebrane okazy w terenie, a także udostępniam dodatkowy sprzęt, materiały i pomoce dydaktyczne. Uczestnicy poruszają się własnymi środkami transportu Ubezpieczenie od NNW, we własnym zakresie (nie jest obowiązkowe, ale zalecane).

warsztaty geoedukacyjne, geologia na szlaku, pilot wycieczek, ceny lavastone

70 zł od osoby
Czas trwania: 3-4 godz.
Grupy max 20 osobowe

Warsztaty zgodnie z opisem w kalendarzu. Liczba miejsc oraz cena uzależnione są od miejsca warsztatów oraz dodatkowych opłat, tj. korzystanie z prywatnego terenu, opłaty dodatkowego przewodnika, opłaty za wejście na teren czynnej kopalni itp. Warsztaty odbywają się głównie w soboty i niedziele. Czas trwania około 3-4 godziny. Dzieci do lat 4 są zwolnione z opłat.

Indywidualne

1-2 stanowiska – 800 zł

Miejsce warsztatów oraz ostateczna cena ustalana indywidualnie.

Czas trwania: 6-8 godz.
Max ilość uczestników - 6 osób
Dodatkowe opłaty: wejście do czynnej kopalni, opłata dla lokalnego przewodnika, parking i inne.

Warsztaty indywidualne zwykle odbywają się w dni robocze (między poniedziałkiem a piątkiem). Istnieje możliwość przeprowadzenia w weekendy, o ile w danym terminie nie ma zaplanowanych innych warsztatów. 

80 zł od osoby
Czas trwania: całodzienne (około 8 godz.)
Grupy max 20 osobowe

Cykl warsztatów tematycznych z zakresu geologii Sudetów. To również nowa forma prowadzenia warsztatów terenowych, zupełnie inna niż dotychczasowe warsztaty.

800 zł - grupa od 10 do 30 osób

Zajęcia dla szkół w terenie – zbieranie i rozpoznawanie minerałów, skał lub skamieniałości. Obserwacje zjawisk geologicznych. Czas trwania i miejsce do uzgodnienia, zwykle warsztaty na miejscu trwają 5-6 godzin. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Transport we własnym zakresie.

350 zł - grupa od 10 do 30 osób
300 zł - powyżej 3 grup/klas w danym dniu

Zajęcia geoedukacyjne w formie prezentacji multimedialnej połączonej z luźną dyskusją. Pokaz minerałów, skał i skamieniałości wraz z ich rozpoznawaniem. Czas trwania warsztatów to jedna godzina lekcyjna (45 minut). Minimalna liczba uczestników to 10 osób.

Miejsce oraz ostateczna cena ustalana indywidualnie.

Wyprawy integracyjne dla firm

Miejsce warsztatów oraz ostateczna cena ustalana indywidualnie.

OFERTA DO KOŃCA 2021

Voucher 40zł
na prezent
i na inne okazje

Skontaktuj się ze mną, aby ustalić termin, który Tobie najbardziej pasuje. Podczas rezerwacji podaj numer vouchera. Voucher jest tylko na jeden termin warsztatów i może być użyty tylko raz.

Za oryginalne i ważne uznaje się wyłącznie vouchery wystawione przez firmę Lavastone Michał Kwaśnik

Odsprzedaż lub próba odsprzedaży unieważnia voucher bez zwrotu należności poniesionych z tytułu jego rezerwacji

Niewykorzystane, zagubione lub skradzione vouchery przepadają bez prawa rekompensaty z tego tytułu

Rezerwacji przy użyciu Vouchera imiennego może dokonać wyłącznie osoba wskazana na Voucherze

Nabyty Voucher nie upoważnia do pierwszeństwa w zakresie rezerwacji terminu warsztatów. Będzie realizowany jedynie w przypadku dostępności miejsc. W przypadku, gdy wybrany termin nie może zostać zrealizowany, wskazany zostanie najbliższy możliwy termin na jego wykorzystanie

Firma Lavastone Michał Kwaśnik ma prawo odmówić realizacji vouchera w następujących przypadkach: upływu terminu ważności; uszkodzenia vouchera w stopniu uniemożliwiającym jego odczytanie; braku osobistej obecności posiadacza lub uprawnionego imiennie do vouchera; w razie zauważenia jakichkolwiek poprawek, przeróbek, zmian budzących wątpliwości autentyczności vouchera; braku wolnych terminów dla realizacji vouchera.

voucher na warsztaty

Kontakt

Michał Kwaśnik Lavastone
51-315 Wrocław, ul. Kiełczowska 22A/8
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 4339 6282

+48 661 779 381
lavastone.office@gmail.com

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz w polityce prywatności.

sklep z minerałami, warsztaty geoedukacyjne, geologia, wykłady, wycieczki, pilot wycieczek, lavastone

Kontakt

Michał Kwaśnik
661 779 381
lavastone.office@gmail.com

Lavastone WhatsApp
Wysłano do LAvastone